FOTOGRAFIA NIERUCHOMOŚCI

A także profesjonalne produkcje video!

Dlaczego drogie produkty się świetnie sprzedają, pomimo tego, że dookoła ciągle mówi się o kryzysie? Drogi produkt należy odpowiednio zareklamować, i sprawić, aby stał się pożądany! Dotyczy to wszystkich produktów, między innymi odzieży, samochodów i... nieruchomości.

Odpowiednie przedstawienie nieruchomości wpływa pozytywnie na potencjalnego klienta, pobudza jego wyobraźnię i zachęca do zakupu. Dzięki prostemu zabiegowi możemy otrzymać wyższą cenę, a także w znaczący sposób skrócić czas sprzedaży.

Nasza firma, bazując na doświadczeniu firm zajmujących się sprzedażą drogich nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, przygotowała ofertę dla firm i osób prywatnych, które mają na sprzedaż lub do wynajęcia wartościowe nieruchomości.

Naszym celem jest przedstawienie nieruchomości w taki sposób, aby:
- wzbudzić zainteresowanie;
- zwiększyć atrakcyjność;
- uwydatnić mocne strony;
- zatuszować słabe strony;
- zachęcić do kupna lub wynajmu.

Tworzymy profesjonalne realizacje foto i video nieruchomości, wykorzystując wysokiej klasy sprzęt, w tym także drony do ujęć z powietrza. Dla każdej nieruchomości przygotowujemy indywidualny scenariusz, którego celem jest przedstawienie nieruchomości w najlepszy możliwy sposób. Dodatkowo możemy zabezpieczyć aktorów, którzy będą odpowiednio przygotowani (stylista, fryzjer, make-up). Zadbamy o odpowiedni wystrój wnętrza i otoczenia (scenograf, projektant wnętrz). Dostarczymy wartościowe rekwizyty i zadbamy o najdrobniejsze detale. Przekażemy Państwu gotowy film reklamowy nieruchomości, który będziecie mogli umieścić w Internecie lub zaprezentować wybranym osobom. Otrzymacie Państwo także pakiet profesjonalnych zdjęć nieruchomości, które będziecie mogli wykorzystać np. w ogłoszeniach na popularnych portalach z nieruchomościami.

A jak robi się to w Stanach Zjednoczonych? Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami naszej zaprzyjaźnionej firmy z USA: https://vimeo.com/triblendmedia