FOTOGRAFIA

Nasza fotografia reklamowa zachwyca!

Fotografia reklamowa:

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi fotograficzne, łącznie z profesjonalną obróbką oraz wydrukiem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fotografię reklamową, nieruchomości, ślubną, glamour, fashion, produktów, a także fotografię panoramiczną. Za wysoką jakość fotografii odpowiadają fotografowie nie tylko z zawodu ale także z zamiłowania, dla których postrzeganie świata okiem obiektywu jest sposobem na życie. Naszym mottem przewodnim jest tworzenie nowych trendów w fotografii...

Fotografia lotnicza:

Oferujemy zdjęcia lotnicze oraz filmowanie z lotu ptaka. Wykorzystujemy do tego celu profesjonalne drony oraz wysokiej klasy sprzęt do obrazowania. Pełna swoboda pilotażu oraz umiejętność zawisu w powietrzu dają nam nieograniczone możliwości jeśli chodzi o nagrywanie materiału wideo czy fotografię lotniczą. Podgląd na żywo sprawia, że widzimy dokładnie co dzieje się w powietrzu i mamy wpływ na przebieg realizacji. Żaden samolot czy helikopter nie jest w stanie dorównać naszym możliwościom. Dzięki nam uzyskasz takie zdjęcia jakie potrzebujesz!

Fotografia nieruchomości:

Dlaczego drogie produkty się świetnie sprzedają, pomimo tego, że dookoła ciągle mówi się o kryzysie? Drogi produkt należy odpowiednio zareklamować, i sprawić, aby stał się pożądany! Dotyczy to wszystkich produktów, między innymi odzieży, samochodów i... nieruchomości. Odpowiednie przedstawienie nieruchomości wpływa pozytywnie na potencjalnego klienta, pobudza jego wyobraźnię i zachęca do zakupu. Dzięki prostemu zabiegowi możemy otrzymać wyższą cenę, a także w znaczący sposób skrócić czas sprzedaży.