LINKI SPONSOROWANE GOOGLE ADWORDS

Chcę być na szczycie wyszukiwarki Google tu i teraz!

Czy wiesz, że…

Obecnie wiele firm korzysta z usług pozycjonerów, aby zaistnieć w Internecie. W znaczący sposób wydłuża to proces pozycjonowania (rośnie konkurencja). Aby skierować potencjalnych klientów w krótkim czasie, wykorzystujemy do tego celu Linki Sponsorowane. Najbardziej popularną wyszukiwarką w Polsce jest w tej chwili Google (blisko 90% polskich internautów) i na niej skupiamy swoją uwagę. Jesteśmy w stanie przygotować i uruchomić kampanię Linków Sponsorowanych Google AdWords w ciągu 24 godzin od momentu podpisania umowy.

Linki Sponsorowane Google AdWords

Największą zaletą linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google jest to, iż docierają one do blisko 90% internautów w Polsce. Atutem jest także fakt, że płacą Państwo tylko za „kliknięcie w reklamę”, nie zaś za jej wyświetlenie. Pozwala to w znaczny sposób ograniczyć koszty. Linki sponsorowane wyświetlane są użytkownikom szukającym konkretnych informacji w Google obok wyników naturalnych (organicznych). Oznacza to, że reklama trafia bezpośrednio do zainteresowanych nią osób. Ponadto można skierować na swoją stronę osoby z określonych obszarów Polski, w wybrane dni tygodnia, a nawet o określonej godzinie. Dzięki temu mamy pewność, że reklama trafi do konkretnej grupy docelowej (potencjalnych klientów). Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji na temat linków sponsorowanych, prosimy o kontakt. Nasz specjalista omówi z Państwem szczegóły i przygotuje kampanię reklamową dostosowaną do Państwa potrzeb. Koszt utworzenia tradycyjnej kampanii Google AdWords wynosi 200zł. netto. Minimalna kwota przeznaczona na linki sponsorowane to 300zł. netto (długość kampanii / dzienny budżet do ustalenia, minimum to 10zł. dziennie). Jeżeli zdecydują się Państwo na pozycjonowanie w naszej firmie, kampanię Google AdWords przygotujemy za darmo - Państwo będą decydować tylko o wielkości budżetu. Resztą zajmie się nasz specjalista.

WADY I ZALETY GOOGLE ADWORDS

wadyGoogle AdWords można bardzo łatwo zarządzać samemu. A oto kilka powodów, dla których warto zlecić to nam:
- tworzenie kampanii jest bardzo czasochłonne, w tym czasie mógłbyś zająć się tym co umiesz najlepiej, czyli swoim biznesem...
- bez doświadczenia marketingowego ciężko jest stworzyć wartościową reklamę, czyli taką, która będzie zachęcała do kliknięcia...
- czy masz czas na analizę statystyk i wyciąganie odpowiednich wniosków...
- czy potrafisz dobrać odpowiednią ilość słów kluczowych do kampanii...
- czy masz pewność, że wybrane słowa kluczowe będą przekładać się na zysk...
- czy masz pewność, że dzienny budżet na reklamę jest optymalny...

zaletyGoogle AdWords jest tak skonstruowany, że bez odpowiedniej wiedzy szybko stracimy budżet. Zlecając nam zarządzanie kampanią możesz liczyć na:
- przeanalizujemy Twoją stronę internetową i branżę w której działasz...
- przygotujemy atrakcyjne pod względem klikalności reklamy...
- wybierzemy najlepsze słowa kluczowe, na bieżąco będziemy eliminować słowa mało opłacalne...
- będziesz otrzymywać cykliczne raporty zawierające szczegóły kampanii reklamowej, łącznie z jej skutecznością...
- oszczędzasz czas i pieniądze. Pamiętaj, reklama spełnia swoją funkcję tylko wtedy, gdy jest opłacalna...