POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Pierwsza strona wyników wyszukania na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego Reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie jest taka skuteczna?

Pozycjonowanie strony to jedna z wielu metod promocji w Internecie. Jest uważana za najskuteczniejszą formę reklamy internetowej. Zapytacie Państwo dlaczego? Użytkownik, aby znaleźć interesujące go informacje w Internecie, wykorzystuje do tego celu wyszukiwarki internetowe. W Polsce najpopularniejszą wyszukiwarką jest Google (blisko 90% internautów). Po wpisaniu konkretnego hasła (słowa kluczowego) otrzymuje listę stron internetowych, które są związane tematycznie z tym, czego szuka w danej chwili. Następnie po kolei otwiera i przegląda strony w poszukiwaniu informacji. Ważne jest to, aby być na szczycie wyników wyszukiwania. Pozycja na szczycie da nam pewność, że nasza strona nie zostanie pominięta. Pozycjonowanie jest najtańszą i najskuteczniejszą metodą dotarcia do klienta.

Jak rozpocząć z nami współprace?

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług prosimy o przesłanie adresu strony, która ma być pozycjonowana. Prosimy również o dołączenie krótkiego opisu firmy lub działalności oraz proponowane słowa kluczowe, które wiążą się bezpośrednio z prowadzoną przez Państwa działalnością. Warto skupić się na towarach lub usługach, na których najwięcej Państwo zarabiają. W odpowiedzi dostaną Państwo dwa warianty pozycjonowania, ekonomiczny i zalecany. Minimalna wartość umowy na pozycjonowanie to 200zł. netto miesięcznie, W ramach tej kwoty pozycjonujemy od 4 do 8 słów kluczowych (w zależności od stopnia trudności).

Dlaczego warto pozycjonować się u nas?

Specjalizujemy się w wyszukiwarce Google, dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, przez co możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się razem z klientem wybrać optymalne słowa kluczowe do pozycjonowania. Wybrane przez nas słowa kluczowe lub frazy mogą okazać się dużo bardziej skuteczne niż zaproponowane przez Państwa. Nigdy nie pozycjonujemy fraz, których nikt nie szuka. Jeżeli jakaś fraza w czasie pozycjonowania okaże się nietrafiona, w każdej chwili możemy ją wymienić na inną lub z niej zrezygnować całkowicie. W miarę możliwości optymalnie przygotowujemy stronę klienta do pozycjonowania. Być może konieczna będzie optymalizacja kodu źródłowego strony - w tym celu będziemy potrzebować dane do serwera ftp lub dane konta administracyjnego (proszę sprawdzić czy mają Państwo dostęp do tych danych). Wszystkim naszym klientom udostępniamy szczegółowy monitoring fraz, który dostępny jest po zalogowaniu się do panelu klienta. Raz w miesiącu przesyłamy szczegółowy raport, a w nim efekty naszej pracy. Ponieważ każda strona internetowa jest inna, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Wystawiamy faktury VAT.

Czy wiesz, że…

Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy możliwość zmiany słów kluczowych w dowolnym czasie trwania umowy.
Dzięki temu pozycjonujemy tylko te frazy, które rzeczywiście przekładają się na wartościowe odwiedziny!

Blisko 90% polskiego rynku to Google…

Nasza specjalizacja to wyszukiwarka Google.pl (także Onet korzysta z silnika Google, więc wyniki w tych dwóch wyszukiwarkach powinny być zbliżone do siebie). Oferując pozycjonowanie w najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce docieramy do blisko 90% polskich internautów. Na specjalne życzenie oferujemy pozycjonowanie także w innych wyszukiwarkach, zarówno polskich jak i zagranicznych, takich jak Wirtualna Polska, Netsprint, Interia, Yahoo, MSN, czy najnowsza wyszukiwarka Bing. Szczegóły ustalane są indywidualnie z każdym klientem.

Jak długo czeka się na efekty pozycjonowania?

Wszystko zależy od konkurencyjności danego słowa kluczowego. Inne bardzo ważne czynniki to wiek domeny, technologia wykonania strony, zawartość merytoryczna serwisu oraz konkurencja w danej branży. Na zauważalne efekty trzeba czekać średnio jeden miesiąc. Przy bardzo konkurencyjnych frazach nawet trzy miesiące. Aby łatwo rozliczyć efekty naszej pracy, oferujemy stały monitoring pozycji oraz instalujemy profesjonalne statystyki odwiedzin. Jeżeli chcą Państwo zaistnieć w Wyszukiwarce Google w ciągu kilkunastu minut, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na linki sponsorowane.